speakers

TÜM KONUŞMACILARAna Sayfa > Konuşmacılar

 

Pembe Candaner
Yaratıcı İnsan Platformu Başkanı,Danışman, Yazar


İstihdam ve politikaları, İnsan kaynakları yönetimi, Yetenek yönetimi, Kadın yönetici Programları, Kariyer ve Protokol konularında ulusal ve uluslararası bir uzman olan Candaner Yaratıcı İnsan Platformu Başkanıdır.
TED Ankara Koleji, ODTÜ,DTCF, CUNY, IMD ve UCI ‘da eğitim alan ve Doktora sahibi olan Candaner, Özel İstihdam Bürolarının yasallaşmasında önderlik yaptı ve Özel İstihdam Büroları Derneğinin Kurucu Başkanı oldu.
Adecco Türkiye CEO’luğu ve Kariyer.net Genel Müdürlüğü yaptı. Uzun yıllar Boğaziçi Üniversitesinde (BUYEM) ders verdi ve Sabah Gazetesinde köşe yazarlığı yaptı. Artı 1 kanalında ‘Kadının çok işi var’ adlı programı hazırlayıp sundu.
TUSİAD, SHRM, NHRA, International Business Leaders Association üyelikleriyle Forbes Dergisi Danışma Kurulu üyesi olan Candaner ayrıca CEO LIFE köşe yazarı olup 2003’te Dünya gazetesi tarafından ‘Yılın En Başarılı İş Kadını’ seçildi.
Yurt içinde ve dışında yayınlanan pek çok makalenin ve konferans, seminer ve ödüllerin sahibi olan Candaner; kariyer, kadın istihdamı, yetenek ve yönetici yetiştirilmesi konusunda politikalar oluşturuyor. İngilizce ve Fransızca bilen ve Mikom AŞ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olan Candaner’in yayınlanmış 3 kitabı da bulunuyor.


Pembe Candaner

Pembe CANDANER is an expert in Human Resource Management, Employment Strategies, Executive Management Consultancy, Development of Women Leaders, Talent Management, Protocol and the Etiquette and coaching.
She had her education in TED Ankara College, METU, DTCF, CUNY, IMD and UCI.

Working many years at all levels of management Pembe CANDANER completed her Ph.D. and worked as CEO of Adecco Turkey and had a chair in Board of Directors. Also worked as General Manager in Kariyer.net. She lectured in Bosphorous University (Buyem), had a column in Sabah Newspaper and had host her TV show in Artı 1 TV. She is the shareholder of Mikom Inc. and holds the position of Vice President of the Board of Directors. She is the Founding and Honorary President of Private Employment Agencies Association and she has memberships in; TUSIAD (Turkish Industry and Business People Association) SHRM, NHRA, İnternational Business Leaders Association. She is also a member of Board of Advisors in FORBES Magazine Turkey and a columnist in CEO LIFE Magazine.

CANDANER was awarded the ‘Business Woman of theYear’ prize in 2003. Also, she is the winner of many awards and accolades, domestic and foreign.

She is the author of 3 books and speaks English and French.

 


Konuşmacılar
Tüm Konuşmacılar
Sergi Alanı
Ne Fayda Sağlıyor?
Karşılaştırmalı Veriler
Katılan Sektörler
Katılım Fırsatları

Oturumlar
Tüm Program
"Ne Diyorlar?" Vizyon
"Nasıl Yapıyorlar?" Örnek
"Nasıl Yapalım?" Yöntem
"Ne Oluyor?" Bilgi
Faydalı Bilgiler
Faydalı Bilgiler
© 2014 PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği Tüm hakları saklıdır.
Powered by Biotekno ( Toplu SMS ve Sesli Mesaj Servisleri )
İletişim
kongre@peryon.org.tr


"NE DİYORLAR?" - VİZYON

Tanınmış yöneticilerden ve fikir liderlerinden ilham veren konuşmalar... Kaçırmak istemeyeceksiniz. Bu üst düzey oturumlar, tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPIYORLAR?" - ÖRNEK

Gerçek örnekler, gerçek uygulamacılar. Bu oturumlarda, sözü edilen konunun planlama aşamasından sonuçlarının değerlendirmesine kadar tüm aşamalarını duyacak, nasıl gerçekleştiğini göreceksiniz. Sizleri bol bol soru sormaya davet ediyoruz. Bu oturumlar, konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NASIL YAPALIM?" - YÖNTEM

Konunun uzmanlarından hızlı bir eğitim! Konuşmacılarımız, konunun önemini anlatırken, "nasıl" uygulanabileceğine de değinecekler. Bu oturumlar sonrasında, katılımcılarımızın zihninde minik kapılar açılmasını, hemen "yapılacak işler listesi" oluşturabilmelerini umuyoruz. Konuya ilgi duyan, uygulamacı tüm katılımcılarımıza açıktır.


"NE OLUYOR?" - BİLGİ

Belki gazetelerde okuduğunuz bir konu, belki de gündemdeki bir yasa tasarısı. İlgilenmeye, okumaya fırsat bulamadıysanız, hızlı bir özet bilgi arıyorsanız, hatta uzmanından duymak istiyorsanız, bu oturum size göre...