speaker
Aslı Barış

Doğuş Teknoloji | İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı

1993 yılında İktisat Bankası’nda Eğitim Analisti olarak başladığı kariyerinin 14 yılında Türkiye’de ve yurtdışında çeşitli bankalarda İnsan Kaynakları Yöneticisi olarak çalışmıştır. 2007 – 2015 yılları arasında Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’de Çalışan Gelişimi ve Yetenek Yönetimi Direktörü, 2015 yılından 2017 yılına kadar da Experteam A.Ş.’de İnsan Kaynakları’ndan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kamu Yönetimi ve Siyaset Bölümü mezunu olan Aslı Barış, Marmara Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi ve Gelişimi Yüksek Lisans programını tamamlamıştır. 2011- 2013 yılları arasında CTI (The Coaches Training Institute) ve ORSC’den (Organization and Relationship Systems Coaching) aldığı eğitimler ve yürüttüğü çalışmalarla akredite profesyonel koç unvanını almıştır.

2017 tarihinden bu yana Doğuş Teknoloji’de Yetenek ve Kültür’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Aslı Barış aynı zamanda IK süreçlerindeki Dijital Dönüşümü yönetmektedir.