speaker
Erdal Uzunoğlu

Networking Eğitmeni

Sabancı Üniversitesi, Sabancı EDU, Boğaziçi YEM, Yenibirlider Derneği gibi kurumlarda, ulusal ve global şirketlerde Manalı İnsan Etkileşimi / İletişim Ağları / networking eğitimleri veriyor.

İş dünyasına ve start-up ekosistemine, satış, iş geliştirme, networking koçluğu ve networking danışmanlığı yapıyor. Kendi metodolojisi olan Networking Dönüşüm Modeli ile Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarına, networking odaklı iş geliştirme konusunda, yüksek verimli ve fayda odaklı insan etkileşimi sağlıyor.

Networking Asistanı Mobil Uygulaması olan bir start-upta Melek Yatırımcı ve Danışma Kurulu Başkanı.

Aralık 2021'de dünyanın ilk ve en yüksek katılımlı Metaverse Networking Etkinliğini organize etti.

Saint Benoit Fransız Lisesi ve İ.Ü. İşletme Fakültesi’ni tamamladıktan sonra Türkiye’de başlayan satış hayatı, 3 yılı İspanya’da yerleşik olmak üzere Afrika, Avrupa, Orta Doğu ve BDT ülkelerinde devam etti.

Markası New Business Sales Development, çeşitli firmaların ürünlerini hedef ülkelerle buluşturdu.

Kurucusu olduğu Guns of Marketing firmasında 2005 yılından bu yana stratejik iletişim, satış geliştirme, pazarlama ve özel yazılım çözümleri konularında çalışıyor. Dünyada bir ilki gerçekleştirerek Zifiri Karanlıkta Speed Networking organizasyonları yapmaya başladı.

2018 yılında CTI koçluk sertifikasyonunu tamamladı.

Otizm farkındalığı hedefleyen “Herkesin Bir Yolu Var” sosyal sorumluluk projesini ’İki Tekerde 15 Gün 15 Ülke’ mottosuyla hayata geçirdi.

İtalya’da bulunan uluslararası bir ekipte profesyonel tiyatro oyuncusu. Reklam filmi ve sinema oyunculuğu yapıyor, kısa filmlerde oynuyor, çocuklara masallar okuyor, dansı ile var oluyor, insanların hikayelerini dinlemeyi ve hayatlarına dokunmayı seviyor, yılın her günü, daha fazla insana ulaşmak için motosikletinin üzerinde yol alıyor.

İngilizce ve Fransızca konuşuyor. 1971 doğumlu.